Годівничка для пташок

28.11.2018, 22:54

Ніколи не зробимо шкоди
Ми пташці у нашім краю.
Ми друзі і вірні, і щирі,
Бо ми бережем повсякчас
Пташок, що літають у вирій,
І тих, що зимують  у нас.

«Птахи – частина природи, без яких її краса була б неповною» під таким гаслом пройшла у закладі акція «Годівничка для пташок».

Мета заходу  – забезпечити засвоєння дітьми  знань про значення птахів у природі і житті людини. Довести до свідомості вихованців необхідність збереження різних видів зимуючих птахів. Виховувати повагу та бережливе ставлення до природи. Залучити до заходу батьків вихованців.

Дітям надавалися знання про те, що птахи не тільки прикрашають наше життя, вони перші помічники людини у боротьбі проти шкідливих комах та гризунів. Їх здавна називають санітарами лісу та полів. Тому люди також повинні дбати про пернатих. Найважче птахам приходиться взимку, коли падає білий лапатий сніг і віють холодні вітри.

Проведена акція сприяла розумінню того, що ми всі можемо допомогти птахам  взимку. Щоб птахи не загинули треба розвішувати годівнички. Звичайно можна купити готову, але цікавіше зробити разом з батьками.

Під час розміщення годівничок діти отримали знання про те, що птахи теж мають свої смакові уподобання.   Синички люблять несолоне сало, сир і м’ясо їм навіть годівничка не потрібна, досить підвісити на гілку. А дрібні пташки полюбляють насіння соняха. Для пташиної їдальні діти разом з батьками приготували «смаколики» для птахів з різного насіння.

У заході прийняли участь вихованці садка та їх  батьки.

Багато годівничок виготовлено та розміщено на ділянках закладу.

Протягом зими діти будуть спостерігати за поведінкою пташок, підгодовувати їх у пташиній їдальні.