Зі святом!

01.10.2021, 12:15

Зі святом!

Професія всіх працівників дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до дітей і своєї справи.

Наші робочі будні нелегкі, але водночас мотивуючі і енергійні, позитивні і надихаючі, бо ж тільки діти з їх безпосередністю, щирістю, відкритістю, допитливим поглядом та щасливою посмішкою спонукають до творчості, заохочують до самовдосконалення, дарують радість співпраці та відчуття вічної молодості!

У закладі відбулося святкування  Дня працівників дошкільної освіти.

 Рано вранці працівників зустрічали  Мэри Поппинс. мисс Юфимия Эндрю, які пригощали всіх шоколадом, давали  професійні настанови з приводу виховання малюків та поздоровляли з професійним святом.

Привітати працівників завітав вірний друг закладу Криворучко Юрій Володимирович депутат Павлоградської міської ради, він подарував м’ясорубку на харчоблок.

Він щиро привітав присутніх  з професійним святом, побажав міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення найзаповітніших мрій.

Шановні колеги!

Будьте щасливі у своїй роботі, хай ваше серце не зазнає розчарувань! Нехай наші вихованці завжди ставляться до нас з любов’ю і повагою, їх батьки цінують нашу працю.

 Бажаємо нових професійних досягнень. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.