З днем захисника України!

13.10.2021, 23:31

Розселив Господь людей по всьому світу і кожному народові дав землю. Богом дана земля є святою і рідною, тому її захист – це найперший обов’язок народів.

Для українців такою землею є Україна. Вона полита потом і кров’ю сотень поколінь, їхніх працелюбних і героїчних предків. Шануймо героїчну історію нашого великого народу.

14 жовтня відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва. Крім того, ще 14 жовтня відзначають День захисника України.

Напередодні великого свята в нашому закладі відбулись розваги «Козацькі забави» під девізом «Дошкільнята – справжні козачата», на яких маленькі козаки та козачки змагалися у спритності, швидкості, кмітливості, силі.

Діти брали участь у різних спортивних змаганнях, а саме: стрибали на «конях» під час гри «Як козаки на конях скакали», метали булави, складали багаття та варили картоплю,  змагалися у швидкості.

Багато позитивних емоцій та вражень отримали діти.  На завершення свята всіх дітей було нагороджено медалями та смаколиками.

Ми намагаємося   щоб таких вражень було більше, щоб посмішки ніколи не зникали з дитячих вуст, щоб росли здоровими, сильними духом, цінували братство і згоду, бо «ми є нащадки козацького роду»!

Дошкільнята – справжні козачата,

І сміливі, і кмітливі,

Відчайдушні, не ліниві.

Добра підростає зміна,

Вірні дітиУкраїни!