Театр

10.12.2021, 16:16

Прем’єри  у закладі вистави:

«Як Вовчик не чистив зуби»,  «Дюймовочка».

 У Базовому компоненті дошкільної освіти зазначено, що метою діяльності   закладу дошкільної освіти є забезпечення гармонійного розвитку кожної дитини, створення сприятливих умов для її особистісного становлення та творчої самореалізації.

Одним із ефективних засобів педагогічного впливу на розви­ток творчої особистості дошкільника є театралізовану діяльність. Вона сприяє естетичному вихованню дітей, прилучає їх до мистецтва, розвиває вміння бачити, чути, розуміти красу слова, дії. Театральне мистецтво близьке і зрозуміле дітям, адже в його основі — гра, а це для малюка — найголовніший аспект діяльності, адже діти, граючись, розвиваються.

У нашому закладі створене відповідне розвивальне середовище для активного впровадження театральної  діяльності в освітній процес.  Це надає можливість розвивати в дітей стійкий інтерес до театралізованої діяльності та спонукати дітей до активної участі в театралізованих іграх, виставах.

Підсумком   роботи з театральної діяльності є вистави, які відбуваються у нашому закладі кожен рік.

Настає казковий час… Діти в театральних костюмах і гримі займають свої місця на сцені й за кулісами, глядачі нетерпляче очікують початку вистави. Починається чарівне дійство… Юні актори, у міру своїх індивідуальних можливостей, вступають в ігрову взаємодію.  Дуже важливо, щоб усі вихованці групи брали активну участь у виставі, виховується   почуття дружби в колективі, захоплення від   спільної творчості.