УКРАЇНА – ЛЕЛЕКА

24.03.2021, 12:21

Лелека – один з найпопулярніших та найшановніших птахів України. Відповідно до народних спостережень 19 березня – це день, коли прилітають лелеки.
УКРАЇНА –  ЛЕЛЕКА   під такою назвою у закладі створено виставку родинної творчості, в який приймали участь вихованці та їх батьки.
ЛЕЛЕКА – символ любові до батька-матері,  тому це – й символ сімейного благополуччя, любові до рідної землі, Батьківщини. Лелека є одним з крилатих символів України, оберегом родинного затишку, добробуту і злагоди.
Лелека в українців святий птах, символ доброти і щастя. Щасливий той двір, де є гніздо лелеки, бо він – птаха священна, за розорення його гнізда – кара вогнем. А ще лелека приносить до оселі немовлят…Й досі господарі будинків щасливі, коли у них поселяється лелека. У народі лелек називають бузьками та намагаються всіляко сприяти їхньому добробуту. Селяться вони зазвичай на високих деревах біля води або боліт та на інших височинах, навіть на опорах електропередач. Поселення лелек біля дому вважається добрим знаком, воно приносить щастя, удачу та добробут.
Матеріал взято з сайту <a href=”https://mamabook.com.ua”>mamabook.com.ua</a>