Українські жартівливі вечорниці

03.02.2019, 22:30

У закладі відбулося чергове фольклорне свято приурочене  українським пісням, цього року воно було присвячене пісням  жартівливої  спрямованості.

Метою зустрічі було як завжди   сприяння популяризації прекрасного скарбу, створеного художнім генієм народу – української пісні, прилучення батьків  до світу її краси.

Нам дуже хотілося  цим  святом запалити в  серцях  присутніх маленький вогник гордості за те, що ми українці, гордості за те, що у нашому закладі є певні традиції співпраці з батьками і вони дуже популярні. Це    свято   зібрало творчих, талановитих людей, які вчать шанувати і берегти українські традиції своїх дітей за якими майбутнє нашої держави.

Ми дуже вдячні всім, хто завітав на наше свято, особливо батькам, які подарували нам чудові хвилинки сміху, дотепного жарту, веселі українські пісні. Сподіваємось, що цікава зустріч, її тепло і щирість зостануться  в пам’яті  учасників свята  надовго.

Творчі батьки і вихователі подарували присутнім низку українських жартів: пісня групи №1 «А я молода на базар ходила»,  побутова замальовка груп №4+5 «На базарі», батьки групи №7  «Ой там на тичку на базарі», групи №6+9 «Як під вишнею під черешнею», матусі  групи № 3 «Дієта», групи №8 « Де ж ти сито», групи №2 «Сама файна», дует Катя + Валерія:  «Ой я гарна, я гарна!».

Розмаїття  номерів  вражало своєю неповторністю, креативністю, талановитістю.

Жодна країна світу не має такого автентичного скарбу як ми з вами.    Українські жарти  це втілення чогось  веселого, безмежного, безсмертного – всі вони прекрасні.

В кожнім виступі  відчувалася  українська душа, українська вдача, віра, надія й любов. Пісня єднає людей духовно, несе заряд енергії, добра та  надії.

 Ми щасливі, що народилися серед народу з такою багатою душею, народу, що вміє так відчувати свої радощі й чудово виливати свої думи, свої мрії, почуття у пісню.