Дякуємо за допомогу

 Дякуємо!!!

             Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим.

Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Педагогічний колектив, адміністрація, батьки та вихованці  закладу висловлюють подяку Павлоградської міської ради, голові обласного  об’єднання НПГУ Западного Донбасу – Криворучко Юрію Володимировичу , за чудовий подарунок – м’ясорубку для харчоблоку, який ми отримали.

Дякуємо вам за подарунок! Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем дошкільників і  розуміння непересічної важливості дошкільного виховання, як першої сходинки освіти майбутніх громадян.

          В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла!

Шановні батьки!

Всі діти та працівники дошкільного закладу
щиро вдячні вам за надану допомогу у підготовці закладу до нового навчального року, проведені ремонтні роботи у приміщеннях закладу, благоустрою групових майданчиків, території закладу, створену на території закладу етно – інсталяцію. Поповнення навчально-матеріальної бази закладу  для здійснення сучасного педагогічного процесу.

Батькам та представникам громадськості, які бажають надати благодійну та спонсорську допомогу, повідомляємо номер спец рахунку.

КУ “ЦОЗО” Павлоградської міської ради
банк ДКСУ
ОКПО: 43326090
Розрахунковий рахунок: UA 058201720314281010302162574
З позначкою для ЗДО №  30 «Журавлик».

Адреса:  м. Павлоград, Дніпропетровської області, вул Комарова,17А
Заклад дошкільної освіти  №30 «Журавлик»