Дякуємо за допомогу

 Дякуємо!!!

             Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Педагогічний колектив, адміністрація, батьки та вихованці  закладу висловлюють подяку депутату обласної ради, голові Дніпропетровської обласної територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості  – Юнаку Сергію Івановичу та помічнику  депутата, завідувачу організаційно-масового відділу Профспілки працівників вугільної промисловості – Коломійцю Михаїлу Васильовичу, за чудовий подарунок – ноутбук «ASUS», який ми отримали.

Дякуємо вам за подарунок! Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем дошкільників і  розуміння непересічної важливості дошкільного виховання, як першої сходинки освіти майбутніх громадян.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу віру у майбутнє нашої держави.

          В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла!

Шановні батьки!

Всі діти та працівники дошкільного закладу
щиро вдячні вам за надану допомогу у підготовці закладу до нового навчального року, проведені ремонтні роботи у приміщеннях закладу, благоустрою групових майданчиків, території закладу. Поповнення матеріально – технічної бази закладу  для здійснення сучасного педагогічного процесу.

 

Батькам та представникам громадськості, які бажають надати благодійну та спонсорську допомогу, повідомляємо номер спец рахунку.

КУ “ЦОЗО” Павлоградської міської ради
банк ДКСУ
ОКПО: 43326090
Розрахунковий рахунок: UA 058201720314281010302162574
З позначкою для ЗLJ №  30 «Журавлик».

Адреса:  м. Павлоград, Дніпропетровської області, вул Комарова,17А
Заклад дошкільної освіти  №30 «Журавлик»