Дякуємо за допомогу

 

Дякуємо!!!

             Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Педагогічний колектив, адміністрація, батьки та вихованці  закладу висловлюють подяку депутату обласної ради, голові Дніпропетровської обласної територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості  – Юнаку Сергію Івановичу та помічнику  депутата, завідувачу організаційно-масового відділу Профспілки працівників вугільної промисловості – Коломійцю Михаїлу Васильовичу, за чудовий подарунок – ноутбук «ASUS», який ми отримали.

Дякуємо вам за подарунок! Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем дошкільників і  розуміння непересічної важливості дошкільного виховання, як першої сходинки освіти майбутніх громадян.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу віру у майбутнє нашої держави.

          В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла!

 

Дякуємо всім батькам і педагогам закладу, які перед новорічними святами перетворили наш садочок у Місто зустрічі  більш ніж 100 новорічних гостей  – Сніговиків.

Ця ідея  сподобалось організаторам     III  регіонального Новорічно – Рождественського  огляду-  конкурсу –  «Відкрий своє серце новорічним дивам», який  проводиться під патронат  народного депутата України А. Мартовицького.

Ми разом з вами    отримали Почесну грамоту за  друге місце у номінації «Внутрішній інтер’єр  приміщень»  та  600 гривен винагороди.

 

Шановні батьки!

Всі діти та працівники дошкільного закладу
щиро вдячні вам за надану допомогу у підготовці закладу до нового навчального року, проведені ремонтні роботи у приміщеннях закладу, благоустрою групових майданчиків, території закладу. Поповнення матеріально – технічної бази закладу  для здійснення сучасного педагогічного процесу.

 

Батькам та представникам громадськості, які бажають надати благодійну та спонсорську допомогу, повідомляємо номер спец рахунку.

 

Відділ освіти Павлоградської міської ради
МФО банку ГУДКСУ:  805012
ОКПО: 02142365
Розрахунковий рахунок: 31557307237504
З позначкою для ДНЗ №  30 «Журавлик».

Адреса:  м. Павлоград, Дніпропетровської області, вул Комарова,17а
Дошкільний навчальний заклад №30 «Журавлик»