LEGO LAND

04.02.2022, 13:31

У січні для вихованців та працівників  у нашому закладі  пройшла виставка спільної  творчості  батьків і дітей –  наш LEGO LAND.

Діти –  природжені конструктори,  дослідники і винахідники.

Конструктор LEGO дає дітям право вибору, змогу виявити свої здібності та фантазію, створити щось незвичайне, а головне будь яку  зроблену модель  можна переробляти і щоразу конструювати щось нове.

Технологія LEGO дає змогу поєднувати освіту й виховання у режимі гри та інтегрувати  мовленнєвий, пізнавальний і соціально-комунікативний розвиток. Тому педагоги закладу вирішили включити ігри з LEGO конструктором у місячник ігрової діяльності, який проводився у ЗДО і залучити  до освітнього процесу батьків. Діти конструювали у садку і вдома –підсумком цієї роботи і стала виставка.

А на  виставці відвідувачів зустрічали Сімка і Нулик, під час заходу панували піднесений настрій та  позитивні емоції. Діти із задоволенням ділилися враженнями від того як вони конструювали свої моделі вдома разом з батьками, старшими братами та сестрами, оцінювали свою діяльність і власні зусилля. Були зроблені фото на згадку.